XNG100B24TC1S5
Extended
Manufacturer
XINER
MFR.Part #
XNG100B24TC1S5
Description
1.2kV 1.9V@100A,15V 10.2mJ 100A 140ns 240ns 40ns 6.8V@3.3mA 6.9nF@25V 9.5mJ IGBT Module - IGBT Transistors / Modules ROHS