C823A473J90C000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C823A473J90C000
JLCPCB Part #
C2840812
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 47nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS