C3D3A306KM02C00
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C3D3A306KM02C00
JLCPCB Part #
C5452150
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 30uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS