C3D1U186JB02382
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C3D1U186JB02382
JLCPCB Part #
C427555
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18uF 600V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS