C322J104K60C380
MFR.Part #
C322J104K60C380
JLCPCB Part #
C783648
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS