C322J104J60Q350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C322J104J60Q350
JLCPCB Part #
C280316
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS