C241J153J20A201
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C241J153J20A201
JLCPCB Part #
C401234
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 15nF 63V Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS