PZ396V-11-03P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ396V-11-03P
JLCPCB Part #
C41355706
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3.2mm 3.5mm 3.96mm 3P 7A 8mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=3.96mm Pin Headers ROHS