PM254V-12-40-H80
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM254V-12-40-H80
JLCPCB Part #
C49056121
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2x20P 3A 3mm 40P 8mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS