PM254V-11-12-H85
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM254V-11-12-H85
JLCPCB Part #
C46595976
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12P 1x12P 2.54mm 3.2mm 3A 8.5mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS