PM200V-11-02-H43
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM200V-11-02-H43
JLCPCB Part #
C2925550
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2A 2P 2mm 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS