PM200VS-12-14-H43-W45
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM200VS-12-14-H43-W45
JLCPCB Part #
C51018151
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2A 2mm 2mm 2x7P 4.3mm Brass Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS