M3960VS-02-LP-R
MFR.Part #
M3960VS-02-LP-R
JLCPCB Part #
C908407
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.75mm 12.3mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS