M1503RS-08-BK
MFR.Part #
M1503RS-08-BK
JLCPCB Part #
C1884514
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 150V 1x8P 2mm 3A 6.1mm 8 8P PA4T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS