M1250V-03P
MFR.Part #
M1250V-03P
JLCPCB Part #
C481433
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 4.7mm Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS