BH254V-6P
MFR.Part #
BH254V-6P
JLCPCB Part #
C492441
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x3P 3 3A IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS