XD050H120CX1S4
Extended
Manufacturer
XDM
MFR.Part #
XD050H120CX1S4
JLCPCB Part #
C5301875
Package
TO-247-3Plus
Description
1.2kV 1.85V@50A,15V 100A 290nC@50A.15V 3.6nF@25V 3.9mJ 304ns 418ns 46ns 6.1mJ 6V@1700uA 714W TO-247-3Plus IGBT Transistors / Modules ROHS