XCH13N50F
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
XCH13N50F
JLCPCB Part #
C19712039
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.67nF 13A 155pF 17pF 48W 4V@250uA 500V 550mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS