SP10300L
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SP10300L
JLCPCB Part #
C5375263
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 150A 300V 50uA 960mV@10A TO-277B Schottky Diodes ROHS