SP10150L
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SP10150L
JLCPCB Part #
C7437818
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 150V 200A 50uA 800mV TO-277B Schottky Diodes ROHS