BZT52C30
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
BZT52C30
JLCPCB Part #
C5353984
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 28V~32V 300Ω 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS