XXL1509-3.3
Extended
Manufacturer
XBLW
MFR.Part #
XXL1509-3.3
JLCPCB Part #
C49056093
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 3.3V 3A 4.75V~40V 5mA Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8 DC-DC Converters ROHS