WSD30L40DN33
MFR.Part #
WSD30L40DN33
JLCPCB Part #
C148390
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.38nF 2.3V 217pF 24mΩ@4.5V 280pF 30V 30nC@4.5V 32.9W 40A P-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS