MBRF20150SCT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBRF20150SCT
JLCPCB Part #
C22369007
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150A 150V 20A 890mV TO-220F Schottky Diodes ROHS