MBR30150SPT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBR30150SPT
JLCPCB Part #
C22369022
Package
TO-247S
Description
100uA@150V 150V 275A 30A 920mV@15A TO-247S Schottky Diodes ROHS