BZX84C2V7
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
BZX84C2V7
JLCPCB Part #
C22368951
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1.0V 300mW 600Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS