SMBJ64CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMBJ64CAJ
JLCPCB Part #
C20140564
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 103V 1uA 5.9A 600W@10/1000us 64V 78V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS