SMBJ20CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMBJ20CAJ
JLCPCB Part #
C20140532
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 18.6A@10/1000us 1uA 20V 24.28V 32.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS