SMAJ26CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ26CAJ
JLCPCB Part #
C20140219
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 26V 31.67V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS