SMAJ20CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ20CAJ
JLCPCB Part #
C20140213
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 24.28V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS