P4SOD36AX
MFR.Part #
P4SOD36AX
JLCPCB Part #
C20140123
Description
-65℃~+150℃ 1uA 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 6.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS