BYV5ED-600PJ
MFR.Part #
BYV5ED-600PJ
JLCPCB Part #
C602686
Package
TO-252
Description
1 Independent 1.35V@5A 10uA@600V 38ns 5A 600V TO-252 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS