BYC10-600PQ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYC10-600PQ
JLCPCB Part #
C602441
Package
SOD-59
Description
10A 10uA@600V 2.5V@10A 600V Independent SOD-59 Diodes - General Purpose ROHS