WF2547-2WS06B01
Extended
Manufacturer
Wcon
MFR.Part #
WF2547-2WS06B01
JLCPCB Part #
C721510
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 11.4mm 12P 2 2.54mm 2x6P 3A 6 7.6mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS