EH508-140S02ASM1
Extended
Manufacturer
Wcon
MFR.Part #
EH508-140S02ASM1
JLCPCB Part #
C843210
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~30 18A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS