WS2.8-4LVUB
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WS2.8-4LVUB
JLCPCB Part #
C607972
Package
SO-8
Description
-55℃~+125℃ 1.6pF 100nA 2.8V 22A@8/20us 28V 620W@8/20us 7V Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS