WMB128N10T2
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WMB128N10T2
JLCPCB Part #
C607956
Package
DFN-8-EP(6.1x5.2)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 126W 128A 3.745nF 32pF 4.2mΩ@10V 4V 72nC@10V DFN-8-EP(6.1x5.2) MOSFETs ROHS