STE0805MW75R030F
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
STE0805MW75R030F
JLCPCB Part #
C201261
Package
0805
Description
30mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS