STE0603MW50R050F
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
STE0603MW50R050F
JLCPCB Part #
C156375
Package
0603
Description
500mW 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS