MSH2512N2W0R010F
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
MSH2512N2W0R010F
JLCPCB Part #
C2840864
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS