ICP T6.3A250V
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
ICP T6.3A250V
JLCPCB Part #
C354917
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 11mm 250V 250V 4mm 6.3A 63A@250VAC Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS