ICP4A250V
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
ICP4A250V
JLCPCB Part #
C354915
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 11mm 250V 250V 40A@250VAC 4A 4mm Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS