FSC F6.3AH250V
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
FSC F6.3AH250V
JLCPCB Part #
C2840862
Package
Plugin,5x20mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA@250VAC 250V 6.3A Ceramic Tube Fuse 插件,5x20mm Disposable fuses ROHS