YU0AH472M130L25C0B
MFR.Part #
YU0AH472M130L25C0B
JLCPCB Part #
C2859384
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、400V 4.7nF Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS