WW25XR100FTL
MFR.Part #
WW25XR100FTL
JLCPCB Part #
C6609195
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS