WW25XR050FTL
MFR.Part #
WW25XR050FTL
JLCPCB Part #
C6002163
Description
-55℃~+155℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS