WW25XR020JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW25XR020JTL
JLCPCB Part #
C171423
Package
2512
Description
1W 20mΩ Thick Film Resistor ±2100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS