WW25WR050FTL
MFR.Part #
WW25WR050FTL
JLCPCB Part #
C168610
Description
-55℃~+155℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS