WW25PR150FTL
MFR.Part #
WW25PR150FTL
JLCPCB Part #
C6358215
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS