WW12XR200FTL
MFR.Part #
WW12XR200FTL
JLCPCB Part #
C7152380
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS